top of page

ŹRÓDŁO:

PSYCHOENERGETYKA ש KARPOV.PL

Czym jest?

Dziedziną wiedzy prezentowaną przez S. P. KARPOWA o funkcjonowania psychiki człowieka wykorzystującą analogie i schematy praw nauk przyrodniczych dotyczących powstania, gromadzenia i przekazania energii.

 

Wymiar stosowany?

Terapie o charakterze psychologicznym i pośrednim, medycyna, edukacja, sport, biznes. Działa jako zbiór spersonalizowanych konstruktów myślowych, szczególnie nieuświadamianych.

 

Przykłady?

KAMPUS. "Jesteś skazany na odcięcie głowy...", - ogłosili studenci koledze, w żarcie związanemu, w worze na głowie, przytrzymywanemu na strychu jednego z akademików. Był "wredny", więc "zasługiwał" na egzekucję, przynajmniej na przestrogę, "na niby". Zamiast toporem dostał mokrą szmatą. W ułamek sekundy nie żył. Sekcja zwłok wykryła uszkodzenia naśladujące odcięcie, tyle, że bez krwi. Tkanki szyi, w wyniku "wejścia ostrza", mimo tego, ze była to dość lekka tkanina, były tak jakby zwęglone, dokładnie odwzorowywały uszkodzenia odcięcia.

 

OPERACJA. Kobieta, lat 60, miała być zoperowana z powodu nowotworu złośliwego jajnika. Bezpośrednio przed zabiegiem dopiero dowiedziała się o prawdziwej diagnozie. "Nie chcę żyć", - westchnęła... Z narkozy nie obudziła się.

 

PLACEBO. Tata z dwoma córkami, lat 5 i 6, nie mógł wyprowadzić młodszą z rozpatrzy, gdyż starsza miała szczepienie, a młodsza miała je mieć dopiero za rok. Postanowił upozorować zastrzyk i poprosił pielęgniarkę o placebo. Za rok okazało się, że miała wystarczającą ilość przeciwciał i nie musiała być szczepiona.

 

FANTOM. Kobieta, lat 22, wyznała partnerowi, że podczas stosunku nie czuje swojego ciała. Została wyśmiana. Zmiana kilku nie przyniosło rezultatu, sytuacja powtarzała się, nabierając innych odsłon uczuciowych i emocjonalnych. Dopiero po zmianie strategii radzenia sobie, na skutek terapii, w tym ochrony energetycznej, wszystko się zmieniło na lepsze. Najczęściej, jako hasło, kojarzy sie z bólem fantomowym. Bólem amputowanego organu, - straszna dolegliwość. Boli część ciała, której nie ma. Warto wiedzieć, że całe ciało, lub, raczej, jego matryca - osobowość, zdolna jest do tworzenia niezliczonej liczby fantomów. Nie z własnej woli, a wręcz bez udziału uwagi.

 

RELACJA. "Abyś tak - zdechła!", - wykrzyknęła jedna z kłócących się, ciężarna; "Abyś urodziła debila!", - krzyknęła druga, sportowo wyglądająca 50-tka... Nazajutrz dostała wylewu i zmarła, druga, zaś, za kilka miesięcy urodziła dziecko z porażeniem mózgowym.

 

OMDLENIE. "Mdli mnie...", - za każdym razem, gdy to stwierdzi, dowiaduje się później, że był "na językach" innych, czasem, intensywnie w myślach, bez względu na odległość, tyle, ile trwało "omdlenie", z zegarkiem w ręku...

 

BIEGUNKA. Chłopiec miał dar. Bezużyteczny w prawdzie, - potrafił zmiękczać metal sztućców branych w ręku. Mało kto w to wierzył, ale byli tacy, co twierdzili, ze tak jest. Nauczyciel szkolny ukarał chłopca na lekcji, przeszkadzał w jej prowadzeniu, bowiem. "Pożałujesz", - szepnął młody. Lekcja została przerwana z tytułu nagłego pozwu rozwolnienia prowadzącego. Trwał trzy dni, tyle wytrzymał. Zmarł w mękach. Medycy byli bezsilni. ŚMIERĆ.

 

SEN. Powtarzający się kilkakroć: Biegłam przez las. Czułam, przyspieszając kroku, że za chwilę mnie dopadnie. Wiedziałam, ma nóż. Potknęłam się wpadając w błotnistą ciecz, krzepnącą krew... - zwierzenia chirurga po kilku nieudanych zabiegach. Po kilku sesjach, TEN sen doktorową JUŻ nie nachodził. W pracy się zmieniło, na sukces i radość...

RADOŚĆ.

- Radujmy się, napisała kobieta wieku prokreacyjnym, po tym, jak na skutek długiej terapii niepłodności, dostała okresu.

- Cel jest inny, - odpowiedział.

- Może stopniowo, po trochu? Odparła.

- Może, przytaknął...

Radość, a w tym czasie - gorycz innej, na skutek krwawienia straciła kilkumiesięczną ciążę, bowiem.


.

Przekaz?

Techniki i ćwiczenia duchowe, mentalne i fizyczne, dotyk, medytacje, aktywność wizualizacyjna, przetwarzanie bólu. Dostarczenie unikatowych kodów w postaci ciągów symboli, zawierających znaczenia werbalne, liczbowe, wizualizacje. Usprawnianie procesu myślowego w kierunku ich realizacji lub ochrony na jawie, oraz pod wpływem zmienionych stanów świadomości.

 

Oczekiwania?

Powodzenie szeroko rozumiane, dobrostan i jego stabilność - budowanie korzystnych więzi, unikanie zagrożeń życia i zdrowia, przywrócenie sprawności psychofizycznej, kreowanie nawyków prozdrowotnych, jakość życia z nimi związana.

 

bottom of page